Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DarkComet2RC1
#1
Çoğu sistem yöneticisinin günlük kullanımda kendisine ait bir Windows client işletim sisteminde çalışan bilgisayarından işlemlerini gerçekleştirir. Sunucularda yönetim yapma gereksinimi duyduğunda ise uzak masaüstü özelliğini kullanarak sunucuya bağlanıp, gerekli yönetimi gerçekleştirir. Buna alternatif olarak sunucuya uzak masaüstü bağlantısı yapmaya gerek kalmadan sunucuları uzaktan yönetim araçlarını client üzerine kurarak da yönetimi gerçekleştirmek mümkündür. Dolayısıyla domain’e dahil edilen ve kendi günlük işlemlerimizi gerçekleştirdiğimiz Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 vb.client bilgisayar üzerine sunucu yönetimsel araçlarını yükleyerek, client bilgisayarından sunucu rollerini yönetebilirsiniz. Burada tabii ki dikkat edilmesi gereken husus, client bilgisayarından ilgili sunucu rolünü yönetme yetkisi olan bir kullanıcı hesabı ile logon olmanız gerekir.

Windows Vista öncesi client işletim sistemlerinde çalışan bilgisayarlar uzaktan yönetim araçlarını ADMINPAK.MSI adını verdiğimiz kurulum paketini yükleyerek gerçekleştirebiliyorduk. Fakat Windows Vista ile beraber uzaktan sunucu yönetim araçlarını kurmanın ve kullanmak kısaca RSAT adını verdiğimiz paket ile gerçekleştiriliyor. Şimdi hem Windows 8.1, Windows8 ve Windows 7 işletim sistemlerine adım adım bu araçların kurulumu ve uzaktan yönetimin gerçekleştirilmesini anlatacağız.

Client bilgisayarının üzerine sunucu yönetim araçlarını yüklemek için öncelikle ilgili işletim sistemi için (Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 vb.) ilgili link üzerine tıklanarak uzak yönetim araçlarının o bilgisayar üzerine indirilmesi gerekir.

http://www.dosyalama.org/download/43e33c...66c00.html
Reply
#2
Я же предлагаю вам просто наслаждаться этим волшебным днем, позабыв вовсе о том, что вас снимает свадебный фотограф Киев.
О нас пишут:
http://bloodoath-guild.com/forum/viewtop...0&t=143069
http://forum.zolotnoe-shitie.ru/memberli...le&u=18563
http://www.af-studio.com.ua - свадебный фотограф в Киеве
Reply
#3
заказать фотосессию мы предлагаем воспользоваться услугами профессионального фотографа в Киеве. Стоит отметить невысокую стоимость и отличную качественную работу. Одним из приоритетных направлений мы выделяем:
1. Фотосессии на улице.
2. фотограф еды .
3. Съемка свадьбы.
4. И так далее.
Reply
#4
транспортерная лента
транспортерная лента лента транспортёрная транспортерная лента бу днепропетровск конвейерная лента купить цена склейка транспортерной ленты транспортерные ленты купить лента цены бесконечная лента конвейерные ленты пвх изделия из лент лента транспортерная б у купить


95qyqvo8BS

264v 388j
транспортерная лента Show more!
Reply
#5
транспортерная лента
транспортерная лента продам транспортерную ленту б у конвейерная лента клейкая лента лента конвейерная москва лента ассортимент производство конвейерных лент лента транспортера транспортерная лента киев транспортерная лента цена термостойкая конвейерная лента


95qyqvo8BS

67k 169p
транспортерная лента Show more!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)